Silvestrovská hitparáda

31. prosince 2010 v 17:40 | katrine-katewood
 Takžééééééééééééééééé Ahooooooooooooooooj dneskáááá je co??????? SILVESTR!!! A CO TO ZNAMENÁ??? To znamená že je tady...Silvestrovská hitparáda:-) Kdo neví co je silvestrovská hitparáda tak já vám to připomenu:-) silvestrovská hitparádaznamená že na můj blog píšu o českých hvězdách  jen tento dne:-) tak losuji lístek a kým začnem??? Losuji Losuji a je to Ben Cristovao!§! jdem na toooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

                           Ben Cristovao

Finalista pěvecké soutěže SuperStar, zpěvák a tanečník. Je mistrem ČR ve freestyle snowboardingu. Ve volném čase se věnuje svým koníčkům, taneční skupině Jad Company, se kterou vystupuje na akcích. Navštěvuje hodiny rétoriky a herectví. Baví ho natáčet svá homevidea. Rád cestuje.
Ben Cristovao
 Tak další je tu  Pavla Vitázková..
V době jejího studia na gymnáziu, tedy když Pavlíě bylo 16 let, si této talentované mladé slečny všiml pan režisér Zdeněk Černín, který ji nabýdl hned několik divadelních rolí. První Pavlínčinou rolí byla Desdemona v Shakespearově dramatu Othello, následovala Anna Dambyová v Keanovi IV. a spousta dalších krásných rolí. Není tedy divu, že ihned po úspěšném ukončení gymnázia v roce 1997 dostala nabídku na stálé angažmá v Městském divadle Brno, ve kterém setrvává dodnes. V roli Mary Brownové můžete Pavlu vidět v komedii 1+1=3, která se hraje v brněnském G-studiu.

V roce 2004 získala roli Kláry Vikové v televizním seriálu Redakce. Nyní ji můžete vidět jako sympatickou zvěrolékařku Ivu v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Pavla si zahrála i v několika pohádkách: Duhová panna, O princezně se zlatým lukem a Princezna z Rimini.

Říká o sobě, že na jevišti a při natáčení není vůbec stydlivá, ale v soukromí až moc. V období svých školních let se prohlašovala za flákače se samými jedničkami.

Jednou by ráda navštívila taková místa, jakým je Afrika, Indie nebo Austrálie.

Ve volném čase jezdí na koni, chodí do přírody a zachraňuje opuštěná zvířata. Ráda kouká na seriály a nepohrdne ani dobrým filmem (nejradši má ty staré české z předválečného a okupačního období Barrandova). Její nejoblíbenější knížkou je Malý princ, ale chyběl by jí i romám Nebezpečné známosti od de Lacloise.

Pavlíninou nejoblíbenější barvou je zelená.

Bydlí v rodinném domku dvěma kočkami a psem. Je provdána za svého dlouholetého partnera - taktéž herce - po němž převzala příjmení.

pavlínka
                                                 Dana Morávková

Dana Morávková se narodila v roce 1971 v Písku. V letech 1989-1993 studovala herectví na pražském DAMU a hned poté choreografii na HAMU (1993-1998).

Jako divadelní herečka působila nejprve v Činoherním studiu v Ústí nad Labem (1992-1994).V letech 1993-1998 získala angažmá v Divadle na zábradlí a od roku 2001 účinkuje v Divadle bez zábradlí.

Do diváckého podvědomí se zapsala v letech 1994-1998, kdy moderovala pořad TV Nova SNÍDANĚ S NOVOU a od roku 1998 moderuje pořad vysílaný na TV Prima PRIMA JÍZDA.

Dana Morávková má na kontě spoustu rolí ve filmech, pohádkách a televizních inscenacích, jako jsou např. PRINCEZNA HUSOPASKA (1988), ARABELA (1990), PŘÍLIŠ HLUČNÁ SAMOTA (1994), Z PEKLA ŠTĚSTÍ (1999)
, Z PEKLA ŠTĚSTÍ 2 (2001)
, KAMEŇÁK (2003),
ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2005
atd.

V roce 2004 se dokonce objevila v dobrodružném fantasy filmu americké produkce režiséra Stephena Sommerse VAN HELSING. Dana Morávková si zahrála hlavní zápornou postavu, starší Adamovu (Tomáš Krejčíř) sestru, Andreu Liškovou v seriálu TV Prima RODINNÁ POUTA (2004)
. Díky velkému úspěchu seriál pokračoval druhou sérií se 124 díly a třetí série, kvůli nečekaným problémům bohužel skončila s rokem 2006.

Manželem Dany Morávkové je herec Petr Malásek, s nimž má syna Petra.


dana morávková
Tákže silvestrovská hitparáda skončila uvidímese v 11:59 a bude otpočítávat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama